DORNTHERAPEUTEN NOORD-

HOLLAND

 

Sylvia van Breugel

Bovenmaatweg 275

1274 RJ Huizen

06-33587458

Info@sylviavanbreugel.nl

 

Caroline Duijn
Zuiderweg 196
1461 GP Zuidoostbeemster

0616656579

 carolineduijn@hotmail.com

 

Marie-Louise Sijm

Het Eiland 70

1693 BW Wervershoof

0228855223

mlsijm@ziggo.nl

www.marie-louisemassage.nl

 

Patricia Grasman

Plantage 174

1943 LR Beverwijk

0629560351

bodycaresportmassage@xs4all.nl

www.bodycaresportmassage.nl

 

 

Massage franciska

Franciska Spruit 

G.Rietveldweg 4

1703 DD Heerhugowaard

0628319303

www.massagefranciska.nl

www.Dornmassageheerhugowaard

 

Johan Kluessien 

Helena Smitsstraat 31 

1132CL  Volendam 

0653154610 

johan@piola.nl

 

Henk Kluessien 

Helena Smitsstraat 31 

1132CL  Volendam 

0653154610 

johan@piola.nl

 

Monique Op 't Eijnde

Oudweid 9

1693LC Wervershoof

0228-583220

Info@lian-hua.nl

 

Inge van Kerkhof 

Cornelis Haringhuizenlaan 38 

1679 XX Midwoud 

0655732051 

ipj.vankerkhof@quicknet.nl

 

Nancy Schong

De Brink 23

1851 PT Heiloo

06-49776226

Praktijkschong@ziggo.nl

 

Praktijk Karin Komin Yogaspot

Laan der Hesperiden 142

1067 DX Amsterdam

0622556892

info@karinkomin.nl

www.karinkomin.nl

 

Praktijk Mijn Lijf

Fatima Rahmoun 

Aristoteleslaan 36 

1277AS Huizen 

06-28889178 /06-24155586

info@praktijkmijnlijf.nl

f_rahmoun@hotmail.com

www.praktijkmijnlijf.nl

 

Shiatsu Praktijk Maaike Melkonian 

Lampenistenstraat 91

1019TKAmsterdam 

0621870372 

maaike.melkonian@gmail.com

www.mmshiatsu.nl

 

Grow Praktijk voor natuurgeneeskunde

Eugenie Kant

Nijverheidsstraat 3

1741 EL Schagen

06-44500667

www.reflexologie.works.nl

 

Nanda Duin

Weesperstraat 402

1018 DN Amsterdam

020 - 42 80 237 / 06 43 44 36 43

www.amsteloefentherapie.nl

nanda@amsteloefentherapie.nl

 

Monique van Hoorn

Admiralengracht 230-3hoog

1056 TK Amsterdam

 

Hiroshi Tamura

 

Marguette 44

1081 AH Amsterdam

06-45095680

info@zenjoy.nl

www.zenjoy.nl

 

Jennifer Boellaard 

Massagepraktijk Kihon

Venneperweg 403 

2153 AB Nieuw-Vennep 

0643574122 

jennifer@mpkihon.nl

www.massagepraktijkkihon.nl

 

Betty Berends 

Hoge Naarderweg 62 

1217AH Hilversum 

0622737505 

bettyberends@gmail.com

 

EVC Praktijk

Ellen Verhaar 

Westerstraat 54 

1829 BP Oudorp / Alkmaar 

0638101092

info@ecvpraktijk.nl

 

Praktijk Lichaam Natuurlijk Gezond

Henk Folmer 

Uitlaat 29 

1613 CA Grootebroek 

06-53617162 

h.folmer@quicknet.nl

 

 

Aster Eskezia 

Insulin?eweg 671 

1095 EA Amsterdam 

06-50497433 

asterali27@Yahoo.com

 

 

Massagepraktijk Wesselsz 

Witte Ring 16 

1567 CG Assendelft 

0642613015 

massagepraktijk@wesselsz.nl

www.massagepraktijk.wesselsz.nl

 

 

Roland van Wieringen 

Lentepark 36 

2151 EV Nieuw Vennep 

0621286750 

erre.con.erre@wxs.nl 

 

Praktijk Caring

C.E.M. (Karin) Rutte 

Hoofdstraat 1A 

2071 EA Santpoort-Noord

06-55178475 

info@caringsantpoort.nl

www.caringsantpoort.nl

 

Ymke Vogels

Lange Distelstraat 40

1031 XG Amsterdam

06-46023635

ymke.vogels@hccnet.nl

info@zitmassage.nl

 

Ben Koning

Warder 5

1473 PA Warder

06-13898968

Koning351@zonnet.nl

 

Janette Faber 

'tSpil 55 

1141SH Monnickendam 

0630439532 

faber55@kpnplanet.nl

www.alternatievehulpverleners.nl/anemoon

 

Angelique Body&Mind

Vogelweg 2 

1826 HA Alkmaar

06-4280 2868 (0654277172 )

info@angeliquebodyenmind.nl

www.angeliquebodyenmind.nl

 

Ellen Scholten

Frescobaldistraat 150

1447 NM Purmerend

0299-644117

eascholten@hetnet.nl

www.praktijkvoetlicht.nl

 

E.E.M. Walta Beweging- en massage Therapie

Vreekersweid 14

1721 PR Broek op Langedijk

06-1547 2247

www.esterwalta.nl

info@esterwalta.nl

 

Renate Scholte

Tsi mo acupunctuur klassiek, polariteitsmassage, kinesiologie en reflex en craniosacraal

De Savornin Lohmanstraat 11

1981 CA Velzen

06-23552410

 

Sandra Smit Praktijk voor natuurgeneeswijze

Zigt 37 

1749 KH Warmenhuizen

06-39198713

sansmit@ziggo.nl

 

Cécile Smittenaar  

Aletta Jacobsdreef 130 

2135 NC  Hoofddorp 

06-22999176 

praktijk.cecile@gmail.com

 

Pia Schuuring 

Burgemeester Bletzstraat 86

1109 AM Driemond 

06-54754221 

baransu.massage@gmail.com

 

Immy Hoving MassageFirst 

Grotenhuysweg 100 

1446 HZ Purmerend 

06 40763937 

immyhoving@gmail.com

 

Gerard Verwer 

Brandaris 47 

1503CA  Zaandam 

075-6700666 

gerardelsjeverwer@kpnmail.nl

www.diashishiatsupraktijk.nl

 

Peter Schokker 

Noordeinde 91 

1131 GE Volendam 

06-22419869  06-12342022 / 0299-367070

pfm.schokker@gmail.com

 

Ferdinand Oedairam

Utrechtse weg 34c

1213 TV Hilversum

ferdicure@hotmail.com

www.ferdicure.nl

+31622999604

 

Anne-Marie Rus

AMR Natuurgeneeskundige praqktijk

Schagerweg 83

1751 CB  Schagerbrug

 06-22358675

info@amrschagerbrug.nl

 

José Ligthart

Nieuweweg 25 b

1784 PH Den Helder

0223-694518

 

Carolien Ligthart

St. Jozefstraat 45

1756 TT ’t Zand

06-20675141

 

Praktijk Noord-Holland

Ina Koning 

Wielewaal 1 

1965 EC Heemskerk 

0613831195

koningina@live.nl 

 

Suzanne Spanjaardt 

Wielewaal 1 

1965 EC Heemskerk 

0616041108 

suzannespanjaardt@live.nl

 

Balansz Sportmassage

Sandra Koning

Zwembad Zaanse Golf

Wezelstraat 16

1541 LZ Koog aan de Zaan

info@balansz-sportmassage.nl

 

Massagepraktijk Renate Jongstra 

John Raedeckerhof 67 

1628ZB Hoorn 

0615583979 

renatejongstra@quicknet.nl 

www.praktijkrenatejongstra.nl

 

 

Rebalancing Praktijk Otto Pasteuning 

Bankrashof 62 

1183NS Amstelveen 

06-29147845 

ottopasteuning@hotmail.com

www.rebalancingsite.nl

 


Terug naar hoofdpagina Dorn-Therapie