DORNTHERAPEUTEN NOORD-BRABANT

Leonie Scheutjens 

Berkstraat 16 

5492 EB Sint Oedenrode 

06 - 47 86 77 92 

pvngk.leoniescheutjens@gmail.com

 

Maria de Munnik.

Dorpsstraat 28

5758 AR Neerkant

mesologie-amersfoort@hotmail.com

 

 

Susanne Schoenmakers 

Kleine Heistraat 16 K153

4884 ME Wernhout

06-34023460

ladyfullofsunshine33@yahoo.com

 

Corine Schilder-Isbouts

Natural Serenity

Palmstraat 18

5721 ZM Asten

0642622261

cisbouts@gmail.com

www.naturalserenity.nl

 

Alex van Berkum

Sint Jozefstraat 46

5753 AW Deurne

0620707076

alexvanberkum@hotmail.com

 

Angela van Kuringen     

Merefeltstraat 30  

5503 XH Veldhoven      

06-23974302        

angela-500@chello.nl

 

Praktijk Acqua

Cecile Stassar

Hoofdstraat 105a

5706 AK Helmond

0623581034

cecile.stassar@gmail.com

 

Ingrid van Zomeren

RE(F)LEX

Dreef 6

4921 ZB Made

0638460775

Voetreflexmade@gmail.com

Fam_van_zomeren@hetnet.nl

 

Body Connect

Fatima de Ron 

Zilverdenstraat 9 

4651KC Steenbergen 

0653782095 

fatimaderon@live.nl 

info@fatimaderon.nl

 

Sagu Sportmassage

Astrid Kortbeek 

Adriaan Poortersstraat 22 

5262TJ Vught 

+31645424732 

astridkortbeek@gmail.com 

info@sagu-sportmassage.nl

www.sagu-sportmassage.nl

 

Ida Erkelens

Westelbeersedijk 45

5091 SK Middelbeers

0633044895

idaerkelens@gmail.com

 

Dorntherapie Rosmalen

Smaragdborch 3

5241 LH Rosmalen

0641490425 

info@gp073.nl

 

Larisa Lucassen 

Tongerlolaan 11 

5527BC Hapert 

0497840530 

Lara@LaraLuca.nl

 

Mindful Massage Anja Bouwman

Singel 28

3311 SJ Dordrecht

06-58925885

info@mindfulmassagedordrecht.nl

 

Carrie Koolen

Pastoor van de Spijkerstraat 4

5706 TR Helmond

0655843433

info@carrie.nu

www.carrie.nu

 

Massagepraktijk Joke Bloks 

Repelweg 145 

5261SX Vught 

0611431112 

jokebloksbroek@gmail.com

jokebloks@hotmail.com

 

Massagepraktijk Vital Masages

Jacqueline van de Vendel

Dokter Kanterslaan 222

5361 NL Grave

06-53950770

Jacquelinevandevendel@home.nl

www.vitalmassages.nl

 

Massagepraktijk Flex&Balans

Lilian Popping

Koopmanskamp 1

5835 BR Beugen

06-40815027

lilianpopping@gmail.com

 

Via de Voeten 

Heijtmorgen 13 

5375 AL Reek 

06-41878085

viavoeten@hotmail.com

 

Wytske Zaal: Shiatsutherapie

Baarsstraat 35

5615RE Eindhoven

wytskezaal@gmail.com

 

Blisz, praktijk voor shiatsutherapie&coaching

Carmen Smits

Rouenlaan 11

5627PC Eindhoven

06-23304885

info@blisz.nl

www.blisz.nl

 

Elke de Bert
Massagepraktijk Lijfspraak
Benedictijnenborch 1e
5241 KR Rosmalen
www.lijfspraak.nu
06-30943297

 

Praktijk Bewegen zonder Pijn

Laury Hones

Voorburcht 14

5346 XA Oss

06-44476692

beweegzonderpijn@gmail.com

www.beweegzonderpijn.nl

 

Luciëlla van Houtum

Stationsstraat 115a

5141 GD Waalwijk

06-17580199

luciellavanhoutum@gmail.com

 

Erik Hensen 

Houtwal 14 

5422 CR Gemert 

0652386307 

erik@hensen-online.nl 

 

MassagepraktijkJohan Egberts 

Dr Timmerslaan 54 

5741XJ Beek en Donk 

06-45819278

jhegberts@onsbrabantnet.nl

 

Pedicure Ria Suijkerbuijk

Stoofdijk 19

4651 SB Steenbergen

06-20776372

Toon.suijkerbuijk@zonnet.nl

 

Zorah van der Lee 

Nassaustraat 4 

5691TL Son 

0499-476554 

zorahvoetreflex@kpnmail.nl

 

Mirjam Meeuwissen
Distelweide 6
5103 JD  Dongen
0162-386887
anahata-dongen@live.nl

 

Praktijk Lijfkracht

Bregtje Bol 

Frederik Hendriklaan 68 

5212 BG Den Bosch 

0640176897 

bregtjebol@gmail.com 

www.jouwlijfkracht.nl

 

Aimee van der Sterren

Biervlietplein 2

5043 AD Tilburg

06-1320 4540

info@neitan.nl

 

Maarten Debie 

Hoolbeemd 13 

4824 NL Breda 

0616360299 

mxdebie@hotmail.com

 

Massagepraktijk Franca Michels 

Roessel 10 

5761RP Bakel 

0610852835 

miche206@planet.nl 

 

Massagepraktijk “Manos”

Vluchtoord 5a

5406 XP Uden

06-8398 1200

www.massagepraktijkmanos.nl

brenda_zaal@hotmail.com

 

Massagepraktijk Socra Cranendonck

Christ Meurkens

Grootschoterweg 49

6023AN Cranendonck

06-53563642

c.meurkens1@chello.nl

 

Johan Mansvelders

Jaspersstraat 13

5503 CH Veldhoven

0402544568 en 0621216684

johanmansvelders@gmail.com

 

Carin Talboom 

Halsterseweg 264 

4613 BD Bergen op Zoom 

0164-23 98 72

praktijkbodywave@gmail.com

 

Olga Romanova

Marktstraat 56

5171GR Kaatsheuvel

06-15166608

info@voetreflex-romanova.nl

www.voetreflex-romanova.nl

 

Yvonne Derks 

Wittedijk 12 a 

5754PP Deurne

06-18657909 

yvonnederks@outlook.com

 

Rianka Jansen 

De Bosberg 30 

5427TA Boekel 

0645354489 

riankajansen@gmail.com

 

Cindy Robben 

van Lennephof 42 

5343JE Oss 

0412626762 

info@demasseur.eu

 

Ineke Ruys 

Burg. van Erpstraat 56

5351AX Berghem 

06-39666191

i.ruys@praktijkde7sprong.nl

 

Lieke Zoete
Weilustlaan 112 

4817 TN Breda 

06-34 912 464

liekezoete@hotmail.com

 

Marieke Oosterhuis 

Eratolaan 13 A

56 31 KP Eindhoven 

0402691285 

marieke@refreshintouch.nl

www.refreshintouch.nl

 

Walther Kerkhofs

Am Löken 5

40885 Lintorf (Ratingen) BRD

0049-2102 7069976

 

Monika van der Weel  

Jan van Boendalelaan 7 

5615 KD Eindhoven 

0642238961 

monika_sebova@yahoo.com

 

Jolanda van den Berg 

Gijzelsestraat 10 

5074 RS Biezenmortel 

06-28824317 

jolanda@desleuteltotjezelf.org

 

Charmaine van den Berg 

Verlengde Duinstraat 35

4631 HN Hoogerheide

06-44346739 

cwbpaardewerk@hotmail.com

 

Terug naar hoofdpagina Dorn-Therapie