DORNTHERAPEUTEN GRONINGEN

 

Gerrie Heijs 

Smidshornerweg 31 

9822 TL Niekerk 

06-50280530 

gheijs@icloud.com

 

Jannie Smid

Bolster 15

9356 DD Tolbert

0594517474 / 06-16648333

jannie.smid@hotmail.com

 

Alianne Hoiting

Burgemeester Legroweg 94

9761 JP Eelde

0623560803

Massagestudioeelde@gmail.com

 

Bert Koers

Ditzumerverlaat 17

26831 Bunde Dollart DL

06 54954813

hil.koers@gmail.com

www.koersopgezond.nl

 

Kobie Schuurke 

Valkenhorst 32

9931 LP Delfzijl

06-10245589 

kobieschuurke@hotmail.com 

www.massagepraktijkschuurke.nl

 

Carmen Praktijk voor shiatsu en massagetherapie

Langeleegte 165 

9641 GX Veendam 

0640439231 

carmenvegt@gmail.com

www.shiatsumassageveendam.nl

 

Focus on massage Ellis Beekman 

Kastanjeweg 8 

9603DE Hoogezand 

06-13285892 

ellis_beekman@hotmail.com 

www.focusonmassage.nl

 

Judith van Duinen

Willem Bergstraat 29     

9611 ER Sappemeer      

06-21849805        

Info@bioresonantie-voetreflex.nl

www.bioresonantie-voetreflex.nl

 

 

Ina Wolswijk        

Bongiusweg 12    

9947 PP Termunten      

06-29154693        

ina@wolswijk.com

 

Massagepraktijk AppingedamMargriet Haan 

Zwet 35c 

9902 RM Appingedam 

0651851733 

margriet-50@hotmail.com 

info@massagepraktijkappingedam.com

 

Chris Dol 

Ruigeveldweg, 11 

9502 BP Stadskanaal 

06-10176485

info@respectfultouch.nl

 

Marjon Hefting 

Fivelpad 5 

9987 SG Zijldijk 

06-37073026 

marjonhefting@gmail.com

 

Daniël Nelck 

Regattaweg 32 

9731NA Groningen 

050-7370337

info@praktijkdaniel.nl

 

Meta Hiemstra 

de Held 3 

9745 DH Groningen 

0505494212 

info@metahiemstra.nl

 

Herman Haan 

Lemkesland 6 

9965 TT Leens 

0595572484 / 0651591862

herman.haan52@ziggo.nl

www.hhaanmassagetherapie.nl

 

Regina de Jonge 

Winsumer weg 3 

9959 TD Onderdendam 

06-40609223 

Contact@Pro-Vitaal.nl 

www.pro-vitaal.nl

 

Evelien Broere 

Boterbloem 19 

9761 LS Eelde

0503091767

evelienbroere@gmail.com 

www.evelienbroere.nl

 

 

Praktijk Sport + Fit

Rinse Hiemstra 

Fam.Bronsweg 22

9945 PS Wagenborgen  

0596-542207  / 06-13857613

b-hiemstra@home.nl

 

Massagepraktijk Dimension

Marienke van Polen 

Appelhof 5 

9881TE Kommerzijl

0630585297 

massage.dimension@gmail.com

www.massagepraktijkdimension.nl

 

 

Savamé

Willy Jagersma-Dokter 

Gomarusstraat 32 

9746 BC Groningen  

0505567324 / 06-20509929

w.f.jagersmadokter@home.nl

www.savame.nl

 

Praktijk voor Complementaire Zorg Marjan Krook

Wolddijk 106A

9738 AG Groningen

050-5773291/ 06-12229173

info@praktijkmarjankrook.nl  

www.praktijkmarjankrook.nl

 

Marieke Mosk Massage

Peizerweg 280

9744 BG Groningen

06-55582642

info@mariekemoskmassage.nl

www.mariekemoskmassage.nl

 

Josephine van der Woude 

Laange Schoor 2 

9697 SW Blijham 

06-20489163 

jcvanderwoude@ziggo.nl

www.praktijkvanderwoude.nl

 

Praktijk Martha Rutgers   

Schoorsterweg 10

9891 AR EZINGE

06-10729032

Steege51@xs4all.nl

 

H.E. Cnossen, Praktijk ONYX 

Rembrandt van Rijnstraat 63 

9718 PJ Groningen 

06 53 741742 

info@praktijk-onyx.nl 

 

Monique Gengler

Tichelwerk 22 

9934 LB Delfzijl

06-41801423 

mgengler@online.nl

 

Massagepraktijk Hoogkerk

Ten Oeverlaan 18 

9744 GB Groningen 

0614546093 

karin-harryvan@live.nl 

www.massagepraktijkhoogkerk.nl

 

Stienus Nomden

Schortinghuislaan 34

9681 CJ Midwolda

0597 552891 

stininho@hotmail.com

 

Praktijk Kyrios

Renée L. Bijl 

Scharmer Ae 21 

9618 PB Woudbloem

0598399891 

rlbijl.21@gmail.com

 

A.M.A. Kapiteijn 

Schoolstraat 4

9031 RZ Aduard

0627124302 

info@massage-clinic.nl 

www.massage-clinic.nl

 

Lisette van der Weerd

Zwaaikom 23

9641 KW Veendam

0613701912 

fysio@meilofriks.nl

 

Lucy Kon 

Schubertlaan 6 

9603AX Hoogezand 

06-40003977 

lucykon@home.nl

www.nervus.nl

 

 

 

Terug naar hoofdpagina Dorn-Therapie